X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

تنها یک صدا می ماند و آن صدای حق هست یا حق

وقتی دشمن جاهل باشد...!!! ( تکمیلی )


بسم الله الرحمن الرحیم

 .

سایت خبری آینده نیوز که وابسته به آقازده فراری لندن نشین هست, اخیرا طنزنامه ای به عنوان نقد استاد رائفی پور نوشت بود که با پاسخ دندان شکن استاد روبرو شد.بعد از آن, سایت خبری آینده نیوز که از مخالفان و منتقدان دولت مردمی هست و روزانه بسیاری اخبار و تحلیل در متشنج کردن فضای سایبری درج و منتشر میکند, جوابیه استاد رائفی پور رو, از سایت من ( WwW.ANTi666.iR ) برداشته و سایت من رو بعنوان سایت استاد رائفی پور معرفی! و اراجیف تازه ای رو سرهم کرده و تحویل خواننده های ضد دولت و نظام مقدس جمهوری اسلامی داده! و این از مزایای جاهل بودن دشمن است...

 .

اراجیف فوق رو میتونید در آدرس زیر بخونید و بخندید! :

http://www.ayandenews.com/news/30881/

  .

این سایت خبری که عرض کردم و وابسته به آقازاده فراری ساکن لندن هست، بطور مثلا اتفاقی!! همسو با شبکه های ماهواره ای ضد نظام و اسلام، مثل شبکه " من و تو " که برنامه های ضد اخلاقی و فرهنگی و دینی برای انحراف مردم و بدون هیچ توجیه اقتصادی مشغول بکار هست!، شروع به تخریب جنبش مصاف، و دبیرکل آن یعنی استاد علی اکبر رائفی پور، که از برجسته ترین محققان و پژوهشگران عرصه صهیونیزم و... که از جایگاه حقوقی بالایی نیز برخوردار است، کرده! شخصی که فقط در سال 89 با برگذاری بیش از 300 سخنرانی در مراکر مهم علمی، آموزشی، نظامی، فرهنگی مذهبی و... جزو برترین سخنرانان کشور بوده.جریان مخرب فوق  با شبهه افکنی ها قصد در انداختن سنگ در لای چرخ این جریان روشنگری دارد.

 .

نمونه ای از رسوایی و افشاگری در مورد این سایت خبری رو در آدرس زیر بخوانید:

http://www.hosseinwp.com/blog/page/2/

 .

جدیدا نیز مشاهده شده که در وبسایت ها، وبلاگ ها و تالار گفتمان ها، عده ای شروع به تخریب، با همین روش کردن و بدون رعایت مسائل اخلاقی و حرفه ای، در فضاهای مجازی ای که استاد یا وقت ندارن سر بزنن یا نمیشناسن، شروع به شبهه افکنی در مورد شخصیت ایشون و مطالب علمی ایشون کردن که حقیر، با چند تن از همین مخرب ها برخورد کردم و به اطمینان رسیدم که با یک خط و روش و هدف در حال فعالییت هستن.

 .

البته عرائض بنده دال بر خطرناک بودن یا موفقییت آنها نیست! بلکه افشاگری برنامه های پوچ مخالفان حقیقت است

 . .

قصد دارم اول از همه اعلام کنم که این است قدرت الله که بر هر باطلی فائق می آید...   لا حَولَ ولا قُوّةَ إلاّ باللّه .میبینید که چطور یک سایت خبری با ادعا که از امکانات و رابطه و پول بسیار خوبی هم برخوردار هست! چطور ضایع میشه و بجای وبلاگ استاد رائفی پور که ANTISEMITISM.BLOGFA.COM هست، سایت حقیر رو وبلاگ مذکور فرض میکنه و با همین فرض ناشیانه شروع به درج مطالبی کذب و نامرتبط با استاد رائفی پور میکنه!

 .

هربار هر شخص یا گروهی سعی در تخریب این جریان روشنگری داشته با تیزبینی و علم استاد رائفی پور که به لطف الله، بابت زندگی ای که در راه الله وقف کرده، در نطفه خفه شده و باعث تثبیت شدن بیشتر این جنبش نیز شده! " عدو شود سبب خیر، گر خدا خواهد..."

 .

دیگر اینکه جریان صهیونیزم که رابطه شان با شبکه های ماهواره ای محرض شده، بطور علنی دست به دامان امکانات داخلی وابسته به جریان قدرت و ثروت بنام شده!!! البته حق هم دارن!!! روشنگری که " جنبش مصاف " در این عرصه کرده، بزرگترین ضربه به اهداف این جریان شیطانی و فراماسونری در ایران و برخی کشورها شده بطوری که ویدئو ها و مقالات جنبش مصاف، بطور دست به دست و اینترنتی، در آمریکا نیز در حال تکثیر هست.آمریکایی که در خفقان روشنگری بسر میبرد و تمام آزادی ها را در قالبی محدود به عنوان آزادی مطلق به مردم معرفی میکنن! و این موفقییت در در عصر معاصر بلکم پیشتر، بی سابقه بوده...

 .

سوم اینکه خوشحالم حقیر، که بغیر از انتقال و تکثیر ویدئو ها، مقالات، اطلاع رسانی جنبش مصاف، و برخی فایل های دانلود مثل کتاب و... که همه در راستای روشنگری مذهبی است، هیچ کاری نکردم و با این حال من نیز با این کوچکی در بین این جریان حق، خاری در چشم جریان بزرگ ولی ضعیف باطل شدم! جدیدا طبق خبرهای رسیده از همسنگران و مشاهدات عینی خودم، موج چند نفری ای! رو دیدیم که چون توان مقابله با جنبش و استاد رائفی پور رو ندارن، قصد در تخریب شخص حقیر نیز دارن!

 .

خدا رو شکر حقیر، هیچگاه ادعایی نداشتم و جرات داشتن آن را نیز نخواهم داشت، ولی مطمئنا چیزی هم که بتونه برای امثالهم ،ابزاری برای تخریب حقیر بشه نیز ندارم و انشاالله که نخواهم داشت...

 .

 .

رئیس جمهور مجازی!

WwW.ANTi666.iR

»
»کاربر: Admin

Free counter and web stats

Search Engine Optimization


<-BlogCustomHtml->

این وبلاگ را صفحه خانگی خود کن ! تماس با من ذخیره کردن صفحه! اضافه کردن این وبلاگ به علاقه مندیها! لینک RSS